Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Fredag 22. november 2019 kl. 12:00
WWW.HASLUND.INFO
 
A-LANDSHOLDSPILLERE
P
SPILLERE
NAVNKAMPEMÅLFØRSTESENESTE
  Otto Palby 2015.10.191605.06.1919
  Kaj Paulsen 11021.09.196925.11.1970
  Agner Pedersen 3011.06.193323.09.1934
  Bent Pedersen 2004.11.195605.12.1956
  Birger Pedersen 14107.07.197003.05.1972
  Carsten Pedersen 1010.06.198710.06.1987
  Flemming Pedersen 8014.10.197029.08.1972
  Henrik 'Tømrer' Pedersen 3016.08.200009.10.2004
  Keld Pedersen 15309.06.196521.06.1973
  Knud Pedersen 4009.06.196527.10.1965
  Nicklas Pedersen 13111.08.201006.09.2013
  Per Pedersen 6212.06.199108.06.1997
  Poul Pedersen 501721.06.195306.09.1964
  Kenneth Perez 24216.11.200301.06.2008
  Axel Petersen 2021.10.191130.06.1912
  Axel W. Petersen 1017.07.194617.07.1946
  Claes Petersen 1123.10.194923.10.1949
  Erik Rasmus Petersen 1019.06.195519.06.1955
  Ernst Petersen 3004.06.191602.06.1918
  Jens Petersen 21108.12.196205.12.1964
  John Petersen 5001.12.196403.07.1966
  Johnny Petersen 3019.05.197007.07.1970
  Kjeld Petersen 2019.05.196303.06.1963
  Knud Petersen 1026.05.195726.05.1957
  Leif Petersen 1030.09.195130.09.1951
  Leif Petersen 1016.09.195616.09.1956
  Poul Petersen 34016.06.194625.07.1952
  Poul Erik Petersen 15628.05.195004.10.1953
  Svend Petersen 5220.06.192630.08.1932
  Bjarne Pettersson 7306.03.197427.08.1980
  Jan Pettersson 1006.06.197406.06.1974
  John Pettersson 2011.09.194913.06.1954
  Torben Piechnik 15013.11.199109.06.1996
  Axel Pilmark 18105.10.194725.06.1950
  Frank Pingel 11504.09.199126.05.1994
  Johannes Pløger 21820.10.194010.10.1948
  Christian Poulsen 92610.11.200117.06.2012
  Christopher Poulsen 2020.08.200806.09.2008
  Jakob Poulsen 35211.02.200911.10.2015
  Kaj Poulsen 5105.07.196530.05.1966
  Per Poulsen 7006.06.197408.02.1978
  Peter Poulsen 9004.02.197606.06.1979
  Simon Poulsen 31028.03.200713.06.2015
  Yussuf Poulsen 43711.10.201418.11.2019
  John Povelsen 1002.02.197702.02.1977
  Flemming Povlsen 622120.05.198707.09.1994
  Axel V. Preno 2011.06.192206.05.1923
  Leif Printzlau 7125.09.196808.09.1972
  Brian Priske 24012.02.200317.11.2007
  Carl Aage Præst 241724.06.194519.06.1949
  Kurt Præst 10020.11.196814.10.1970
  Gustaf Pålsson 2130.09.194505.10.1947
OVERSIGT
  A   B   C   D
  E   F   G   H
  I   J   K   L
  M   N   O   P
  Q   R   S   T
  U   V/W   Y   Z
  Ø   Å
Jens Petersen deltog 20. maj 1964 i jubilæumskamp ifm DBU's 75-års jubilæum.
Denne kamp var tidligere medregnet i antal spillede landskampe, men er siden blevet fjernet.