Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Søndag 9. maj 2021 kl. 01:23
WWW.HASLUND.INFO
 
A-LANDSHOLDSPILLERE
P
SPILLERE
NAVNKAMPEMÅLFØRSTESENESTE
  Otto Palby2015.10.191605.06.1919
  Kaj Paulsen11021.09.196925.11.1970
  Agner Pedersen3011.06.193323.09.1934
  Bent Pedersen2004.11.195605.12.1956
  Birger Pedersen14107.07.197003.05.1972
  Carsten Pedersen1010.06.198710.06.1987
  Flemming Pedersen8014.10.197029.08.1972
  Henrik 'Tømrer' Pedersen3016.08.200009.10.2004
  Keld Pedersen15309.06.196521.06.1973
  Knud Pedersen4009.06.196527.10.1965
  Kristian Pedersen1007.10.202007.10.2020
  Nicklas Pedersen13111.08.201006.09.2013
  Per Pedersen6212.06.199108.06.1997
  Poul Pedersen501721.06.195306.09.1964
  Kenneth Perez24216.11.200301.06.2008
  Axel Petersen2021.10.191130.06.1912
  Axel W. Petersen1017.07.194617.07.1946
  Claes Petersen1123.10.194923.10.1949
  Erik Rasmus Petersen1019.06.195519.06.1955
  Ernst Petersen3004.06.191602.06.1918
  Jens Petersen 21108.12.196205.12.1964
  John Petersen 5001.12.196403.07.1966
  Johnny Petersen 3019.05.197007.07.1970
  Kjeld Petersen 2019.05.196303.06.1963
  Knud Petersen 1026.05.195726.05.1957
  Leif Petersen 1030.09.195130.09.1951
  Leif Petersen 1016.09.195616.09.1956
  Poul Petersen 34016.06.194625.07.1952
  Poul Erik Petersen 15628.05.195004.10.1953
  Svend Petersen 5220.06.192630.08.1932
  Bjarne Pettersson 7306.03.197427.08.1980
  Jan Pettersson 1006.06.197406.06.1974
  John Pettersson2011.09.194913.06.1954
  Torben Piechnik15013.11.199109.06.1996
  Axel Pilmark18105.10.194725.06.1950
  Frank Pingel11504.09.199126.05.1994
  Johannes Pløger21820.10.194010.10.1948
  Christian Poulsen92610.11.200117.06.2012
  Christopher Poulsen2020.08.200806.09.2008
  Jakob Poulsen35211.02.200911.10.2015
  Kaj Poulsen5105.07.196530.05.1966
  Per Poulsen7006.06.197408.02.1978
  Peter Poulsen9004.02.197606.06.1979
  Simon Poulsen31028.03.200713.06.2015
  Yussuf Poulsen52711.10.201431.03.2021
  John Povelsen1002.02.197702.02.1977
  Flemming Povlsen622120.05.198707.09.1994
  Axel V. Preno2011.06.192206.05.1923
  Leif Printzlau7125.09.196808.09.1972
  Brian Priske24012.02.200317.11.2007
  Carl Aage Præst241724.06.194519.06.1949
  Kurt Præst10020.11.196814.10.1970
  Gustaf Pålsson2130.09.194505.10.1947
ØVRIGE
  A  B  C  D
  E   F   G   H
  I   J   K   L
  M   N   O   P
  Q   R   S   T
  U   V/W   Y   Z
  Ø   Å
Jens Petersen deltog 20. maj 1964 i jubilæumskamp ifm DBU's 75-års jubilæum.
Denne kamp var tidligere medregnet i antal spillede landskampe, men er siden blevet fjernet.