Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Torsdag 21. oktober 2021 kl. 13:11
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
3. DIVISION
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)1210204012+2832
Frem (N)125522515+1020
Vanløse (N)126241718-120
Roskilde KFUM (N)125432014+619
VSK Aarhus (N)124531919+017
Dalum (N)124531616+017

Lyseng (O)125251922-317
Næsby (N)124261719-214
Young Boys (O)123452025-513
Karlslunde (O)124171626-1013
Slagelse (N)123361622-612
Herlev (O)121110825-174
Nummer 1-6 fortsætter i Oprykning Slutspil
Nummer 7-12 fortsætter i Nedrykning Slutspil
HJEMMEKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)6600223+1918
Roskilde KFUM (N)7331138+512
Frem (N)6321168+811
VSK Aarhus (N)73221313+011
Dalum (N)531185+310
Slagelse (N)623186+29
Næsby (N)72141213-17
Vanløse (N)521279-27
Young Boys (O)6123711-45
Karlslunde (O)611468-24
Lyseng (O)5113711-44
Herlev (O)6015514-91
UDEKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)6420189+914
Lyseng (O)74121211+113
Vanløse (N)7412109+113
Frem (N)623197+29
Karlslunde (O)63031018-89
Young Boys (O)62221314-18
Roskilde KFUM (N)521276+17
Næsby (N)521256-17
Dalum (N)7142811-37
VSK Aarhus (N)513166+06
Slagelse (N)6105816-83
Herlev (O)6105311-83
ØVRIGE
  Forside
  Resultater (med målscorere)
  Placering runde for runde
  Superligaen, Grundspil
  Superligaen, Slutspil
  Superligaen, Nedrykning Slutspil
  1. division
  1. division, Oprykning Slutspil
  1. division, Nedrykning Slutspil
  2. division
  2. division, Oprykning Slutspil
  2. division, Nedrykning Slutspil
  3. division
  3. division, Oprykning Slutspil
  3. division, Nedrykning Slutspil
  Cann stillinger
  Øvrige år
HoldDalumFC RoskildeFremHerlevKarlslundeLysengNæsbyRos KFUMSlagelseVanløseVSK AarhusYoung Boys
DALUM 21.08
1 - 3
12.03
 
02.10
2 - 0
02.04
 
30.10
 
06.09
1 - 1
13.11
 
18.09
2 - 1
23.10
 
14.08
2 - 0
26.03
 
FC ROSKILDE 16.10
3 - 0
18.08
3 - 0
29.10
 
17.09
4 - 0
19.03
 
14.08
4 - 0
19.11
 
01.10
4 - 2
01.04
 
06.11
 
28.08
4 - 1
FREM 11.09
1 - 1
23.10
 
02.04
 
28.08
5 - 0
14.08
4 - 1
19.03
 
16.10
3 - 2
20.11
 
02.10
2 - 3
18.09
1 - 1
06.11
 
HERLEV 20.11
 
07.08
2 - 4
09.10
0 - 3
19.03
 
11.09
0 - 1
25.09
0 - 2
09.04
 
28.08
2 - 3
06.11
 
21.08
1 - 1
23.10
 
KARLSLUNDE 09.10
0 - 0
26.03
 
13.11
 
04.09
3 - 0
25.09
2 - 3
21.08
0 - 2
18.08
0 - 1
23.10
 
24.08
1 - 2
12.03
 
09.04
 
LYSENG 07.08
3 - 4
04.09
1 - 4
26.03
 
12.03
 
20.11
 
23.10
 
02.10
1 - 1
06.11
 
18.09
1 - 0
09.04
 
21.08
1 - 2
NÆSBY 06.11
 
09.04
 
07.08
0 - 2
26.03
 
16.10
4 - 0
28.08
0 - 2
18.09
1 - 3
18.08
3 - 0
20.11
 
02.10
1 - 3
11.09
3 - 3
ROSKILDE KFUM 28.08
3 - 2
09.10
1 - 1
21.08
1 - 1
14.08
3 - 0
06.11
 
02.04
 
12.03
 
12.09
2 - 0
04.09
1 - 2
23.10
 
25.09
2 - 2
SLAGELSE 09.04
 
12.03
 
26.09
1 - 1
13.11
 
14.08
1 - 2
09.10
2 - 1
30.10
 
26.03
 
21.08
0 - 0
04.09
1 - 1
07.08
3 - 1
VANLØSE 25.09
1 - 1
12.09
2 - 4
09.04
 
18.08
0 - 2
30.10
 
13.11
 
09.10
1 - 0
19.03
 
16.10
3 - 2
26.03
 
12.03
 
VSK AARHUS 19.03
 
25.09
2 - 2
30.10
 
16.10
1 - 0
11.09
2 - 3
18.08
2 - 2
13.11
 
07.08
1 - 0
02.04
 
28.08
4 - 2
09.10
1 - 4
YOUNG BOYS 18.08
0 - 0
13.11
 
04.09
2 - 2
18.09
2 - 1
02.10
2 - 5
17.10
1 - 2
02.04
 
31.10
 
19.03
 
14.08
0 - 0
21.11
 
HoldDalumFC RoskildeFremHerlevKarlslundeLysengNæsbyRos KFUMSlagelseVanløseVSK AarhusYoung Boys