Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Lørdag 4. december 2021 kl. 17:09
WWW.HASLUND.INFO
 
SENESTE OPDATERINGER
29. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Vejle - FC Midtjylland   1-1
28. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Brøndby - Randers FC  1-0● Viborg - SønderjyskE   1-1
● AaB - FC København  1-3● OB - FC Nordsjælland   2-0
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Esbjerg - Nykøbing FC   3-0● AC Horsens - Hobro  2-1
27. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Vendsyssel FF - Fremad Amager  2-0● Hvidovre - FC Fredericia  5-1
26. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● AGF - Silkeborg  1-1
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● FC Helsingør - HB Køge   1-1● Lyngby - Jammerbugt FC  3-0
25. NOVEMBER
  EUROPACUP 2021/2022
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE A 
● Brøndby - Lyon  1-3● Glasgow Rangers - Sparta Prag  2-0
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE B
● PSV Eindhoven - Sturm Graz  2-0● Monaco - Real Sociedad  2-1
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE C
● Leicester - Legia Warszawa  3-1
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE D
● Frankfurt - Royal Antwerpen  2-2● Olympiakos Piræus - Fenerbahce 1-0
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE E
● Lokomotiv Moskva - Lazio  0-3● Galatasaray - Marseille  4-2
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE F 
● Røde Stjerne Beograd - Ludogorets  1-0● FC Midtjylland - Sporting Braga  3-2
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE G
● Leverkusen - Celtic  3-2● Real Betis - Ferencvaros  2-0
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE H
● Dinamo Zagreb - Genk  1-1● Rapid Wien - West Ham  0-2
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE A&
● HJK Helsinki - Alashkert FC  1-0● Maccabi Tel-Aviv - LASK Linz  0-1
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE B
● FC Flora - Partizan Beograd  1-0● Anorthosis - Gent  1-0
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE C
● Roma - Zorya Luhansk  4-0● Bodø/Glimt - CSKA Sofia  2-0
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE D 
● Randers FC - CFR Cluj  2-1● FK Jablonec - AZ Alkmaar 1-1
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE E
● Slavia Prag - Feyenoord  2-2● Maccabi Haifa - Union Berlin  0-1
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE F 
● Slovan Bratislava - PAOK Saloniki  0-0● Lincoln Red Imps - FC København  0-4
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE G
● Rennes - Vitesse  3-3● NK Mura - Tottenham  2-1
  EUROPA CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE H
● FC Kayret - FC Basel  2-3● Qarabag - Omonia Nicosia  2-2
  KOEFFICIENT RANGLISTER
  Land Koefficient rangliste 2018-2022 (deltagelse 2023_2024)
  Klub Koefficient rangliste 2018-2022 (seedning 2022_2023)
25. NOVEMBER
  EUROPACUP 2021/2022
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE E
● Dynamo Kiev - Bayern München  1-2● FC Barcelona - Benfica  0-0
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE F
● Young Boys - Atalanta  3-3● Villarreal - Manchester United  0-2
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE G
● Sevilla - Wolfsburg  2-0● Lille - FC Salzburg  1-0
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE H
● Malmö FF - Zenit  1-1● Chelsea - Juventus  4-0
  KOEFFICIENT RANGLISTER
  Land Koefficient rangliste 2018-2022 (deltagelse 2023_2024)
  Klub Koefficient rangliste 2018-2022 (seedning 2022_2023)
24. NOVEMBER
  EUROPACUP 2021/2022
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE A
● Club Brugge - RB Leipzig  0-5● Manchester City - Paris SG  2-1
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE B
● Atletico Madrid - Milan  0-1● Liverpool - FC Porto  2-0
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE C
● Besiktas - Ajax  1-2● Sporting Lissabon - Dortmund  3-1
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE D
● Sheriff Tiraspol - Real Madrid  0-3● Inter - Shakhtar Donetsk  2-0
  KOEFFICIENT RANGLISTER
  Land Koefficient rangliste 2018-2022 (deltagelse 2023_2024)
  Klub Koefficient rangliste 2018-2022 (seedning 2022_2023)
24. NOVEMBER
  EUROPACUP 2021/2022
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE C
● Spartak Moskva - Napoli  2-1
23. NOVEMBER 2021
  EUROPACUP 2021/2022
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE E
● Dynamo Kiev - Bayern München  1-2● FC Barcelona - Benfica  0-0
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE F
● Villarreal - Manchester United  0-2● Young Boys - Atalanta  3-3
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE G
● Sevilla - Wolfsburg  2-0● Lille - FC Salzburg  1-0
  CHAMPIONS LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE H
● Chelsea - Juventus  4-0● Malmö FF - Zenit  1-1
  KOEFFICIENT RANGLISTER
  Land Koefficient rangliste 2018-2022 (deltagelse 2023_2024)
  Klub Koefficient rangliste 2018-2022 (seedning 2022_2023)
22. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● SønderjyskE - AaB  1-3
21. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● FC Midtjylland - Brøndby  1-2● FC København - AGF  1-1
● FC Nordsjælland - Silkeborg   1-1● Randers FC - Vejle   4-1
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● Lyngby - Vendsyssel FF  1-0● FC Fredericia - Nykøbing FC  3-2
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● AB - Aarhus Fremad  2-0● Næstved - Brabrand  1-0
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Young Boys - VSK Aarhus  1-2
20. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● Jammerbugt FC - AC Horsens  1-4● Fremad Amager - FC Helsingør  1-4
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Skive - FA 2000  0-0● Hillerød - Kolding IF  0-0
● Middelfart - HIK  1-2● B93 - Thisted  2-0
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● Herlev - Dalum   0-3● Frem - Slagelse   5-0
● Lyseng - Karlslunde  3-1
19. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● OB - Viborg  2-3
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● HB Køge - Esbjerg  3-0● Hobro - Hvidovre  2-1
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 17. SPILLERUNDE
● FC Roskilde - Roskilde KFUM  2-2● Næsby - Vanløse  1-0
17. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  SYDAMERIKA
● Argentina - Brasilien  0-0● Chile - Ecuador  0-2
● Colombia - Paraguay  0-0
17. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  NORD- OG CENTRALAMERIKA, 3. OMGANG
● Canada - Mexico  2-1● Costa Rica - Honduras  2-1
● Panama - El Salvador  2-1
16. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 EUROPA
  GRUPPE D
● Bosnien - Ukraine  1-2● Finland - Frankrig  0-2
  GRUPPE E
● Tjekkiet - Estland  2-0● Wales - Belgien  1-1
  GRUPPE G
● Holland - Norge  2-0● Montenegro - Tyrkiet  1-2
● Gibraltar - Latvia  1-3
16. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  SYDAMERIKA
● Venezuela - Peru  1-2● Bolivia - Uruguay  3-0
16. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 AFRIKA
  2. OMGANG, GRUPPE A
● Algieriet - Burkina Faso  2-2
  2. OMGANG, GRUPPE B
● Tunesien - Zambia  3-1● Mauritanien - Ækvatorial Guinea  1-1
  2. OMGANG, GRUPPE C
● Liberia - Centralafrikanske Republik  3-1● Nigeria - Cap Verde  1-1
  2. OMGANG, GRUPPE D
● Mozambique - Malawi  1-0● Cameroun - Elfenbenskysten  1-0
  2. OMGANG, GRUPPE F
● Egypten - Gabon  2-1● Libyen - Angola  1-1
  2. OMGANG, GRUPPE I
● Marokko - Guinea  3-0
16. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 ASIEN
  3. OMGANG, GRUPPE A
● Syrien - Iran  0-3● Libanon - Arabiske Emirater  0-1
● Irak - Sydkorea  0-3 
  3. OMGANG, GRUPPE B
● Vietnam - Saudi Arabien  0-1● Kina - Australien  1-1
● Oman - Japan  0-1 
16. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  NORD- OG CENTRALAMERIKA, 3. OMGANG
● Jamaica - USA  1-1
15. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 EUROPA
  GRUPPE C
● Nordirland - Italien  0-0● Schweiz - Bulgarien  4-0
  GRUPPE F
● Østrig - Moldova  4-1● Israel - Færøerne  3-2
● Skotland - Danmark  2-0
  GRUPPE I
● San Marino - England  0-10● Polen - Ungarn  1-2
● Albanien - Andorra  1-0
15. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 AFRIKA
  2. OMGANG, GRUPPE A
● Niger - Djibouti  7-2
  2. OMGANG, GRUPPE E
● Kenya - Rwanda  2-1
  2. OMGANG, GRUPPE H
● Namibia - Togo  0-1
  2. OMGANG, GRUPPE I
● Guinea-Bissau - Sudan  0-0
15. NOVEMBER 2021
  A-LANDSHOLDET
  VM KVALIFIKATION
● Skotland - Danmark  2-0
14. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 EUROPA
  GRUPPE A
● Portugal - Serbien  1-2● Luxembourg - Irland  0-3
  GRUPPE B
● Grækenland - Kosovo  1-1● Spanien - Sverige  1-0
  GRUPPE H
● Slovenien - Cypern  2-1● Kroatien - Rusland  1-0
● Malta - Slovakiet  0-6
  GRUPPE J
● Nordmakedonien - Island  3-1● Liechtenstein - Rumænien  0-2
● Armenien - Tyskland  1-4
14. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 AFRIKA
  2. OMGANG, GRUPPE E
● Mali - Uganda  1-0
  2. OMGANG, GRUPPE G
● Zimbabwe - Ethiopien  1-1● Ghana - Sydafrika  1-0
  2. OMGANG, GRUPPE H
● Senegal - Congo  2-0
  2. OMGANG, GRUPPE J
● Madagasgar - Tanzania  1-1● DR Congo - Benin  2-0
14. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● Thisted - Aarhus Fremad  2-1
13. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 EUROPA
  GRUPPE D
● Bosnien - Finland  1-3● Frankrig - Kasakhstan  8-0
  GRUPPE E
● Belgien - Estland  3-1● Wales - Belarus  5-1
  GRUPPE G
● Norge - Letland  0-0● Tyrkiet - Gibraltar  6-0
● Montenegro - Holland  2-2
13. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  SYDAMERIKA
● Uruguay - Argentina  0-1
13. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 AFRIKA
  2. OMGANG, GRUPPE B
● Zambia - Mauritanien  4-0● Ækvatorial-Guinea - Tunesien  1-0
  2. OMGANG, GRUPPE C
● Liberia - Nigeria  0-2● Cap Verde - Centralafrikanske Republik  2-1
  2. OMGANG, GRUPPE D
● Malawi - Cameroun  0-4● Elfenbenskysten - Mozambique  3-0
13. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  NORD- OG CENTRALAMERIKA, 3. OMGANG
● Canada - Costa Rica  1-0● Honduras - Panama  2-3
● El Salvador - Jamaica  1-1● USA - Mexico  2-0
13. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● Brabrand - AB  1-1● Skive - Middelfart  1-0
● B93 - FA 2000  2-0
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● Dalum - Roskilde KFUM  4-1● Vanløse - Lyseng  0-3
● Karlslunde - Frem  2-2● Slagelse - Herlev  4-0
● Young Boys - FC Roskilde  2-2
12. NOVEMBER 2021
  A-LANDSHOLDET
  VM KVALIFIKATION
● Danmark - Færøerne  3-1
12. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● Kolding IF - Næstved  5-0● HIK - Hillerød  2-3
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 16. SPILLERUNDE
● VSK Aarhus - Næsby  0-0
12. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 EUROPA
  GRUPPE C
● Italien - Schweiz  1-1● Nordirland - Litauen  1-0
  GRUPPE F
● Moldova - Skotland  0-2● Danmark - Færøerne  3-1
● Østrig - Israel  4-2
  GRUPPE I
● England - Albanien  5-0● Andorra - Polen  1-4
● Ungarn - San Marino  4-0
12. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  SYDAMERIKA
● Brasilien - Colombia  1-0● Paraguay - Chile  0-1
● Peru - Bolivia  3-0
12. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 AFRIKA
  2. OMGANG, GRUPPE A
● Djibouti - Algeriet  0-4● Burkina Faso - Niger  1-1
  2. OMGANG, GRUPPE F
● Gabon - Libyen  1-0● Angola - Egypten  2-2
  2. OMGANG, GRUPPE I
● Guinea - Guinea-Bissau  0-0● Sudan - Marokko  0-3
11. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 EUROPA
  GRUPPE A
● Aserbajdsjan - Luxembourg  1-3● Irland - Portugal  0-0
  GRUPPE B
● Georgien - Sverige  2-0● Grækenland - Spanien  0-1
  GRUPPE H
● Slovakiet - Slovenien  2-2● Malta - Kroatien  1-7
● Rusland - Cypern  6-0
  GRUPPE J
● Rumænien - Island  0-0● Tyskland - Liechtenstein  9-0
● Armenien - Nordmakedonien  0-5
11. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022
  SYDAMERIKA
● Ecuador - Venezuela  1-0
11. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 AFRIKA
  2. OMGANG, GRUPPE E
● Uganda - Kenya  1-1● Rwanda - Mali  0-3
  2. OMGANG, GRUPPE G
● Ethiopien - Ghana  1-1● Sydafrika - Zimbabwe  1-0
  2. OMGANG, GRUPPE H
● Congo - Namibia  1-1● Togo - Senegal  1-1
  2. OMGANG, GRUPPE J
● Tanzania - DR Congo  0-3● Benin - Madagascar  2-0
11. NOVEMBER 2021
  VM-KVALIFIKATION 2022 ASIEN
  3. OMGANG, GRUPPE A
● Irak - Syrien  1-1● Sydkorea - Arabiske Emirater  1-0
● Libanon - Iran  1-2 
  3. OMGANG, GRUPPE B
● Australien - Saudi Arabien  0-0● Kina - Oman  1-1
● Vietnam - Japan  0-1 
7. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● FC Helsingør - FC Fredericia  4-1
7. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Brøndby - OB  2-1● AGF - FC Midtjylland   3-0
● AaB - Randers FC  1-1● Vejle - SønderjyskE  3-1
● Silkeborg - FC København  0-0
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● AC Horsens - Fremad Amager  6-1● Vendsyssel FF - HB Køge  4-1
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● AB - Skive  0-3● Næstved - Thisted  4-3
6. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Hvidovre - Lyngby  1-0● Nykøbing FC - Hobro  3-1
  2. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Aarhus Fremad - Kolding IF  3-0● Hillerød - Brabrand  7-0
● Middelfart - FA 2000  1-0● B93 - HIK  1-4
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Lyseng - Slagelse  1-0● Roskilde KFUM - Karlslunde  1-2
● Herlev - Vanløse  2-0● Frem - Young Boys  1-0
● FC Roskilde - VSK Århus  4-3
5. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  3F SUPERLIGA GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Viborg - FC Nordsjælland 
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Esbjerg - Jammerbugt FC  2-2
  3. DIVISION GRUNDSPIL, 15. SPILLERUNDE
● Næsby - Dalum  2-1
4. NOVEMBER
  EUROPACUP 2021/2022
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE A 
● Brøndby - Glasgow Rangers  1-1● Lyon - Sparta Prag  3-0
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE B
● Monaco - PSV Eindhoven  0-0● Real Sociedad - Sturm Graz  1-1
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE C
● Legia Warszawa - Napoli  1-4● Leicester - Spartak Moskva  1-1
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE D
● Royal Antwerpen - Fenerbahce  0-3● Olympiakos Piræus - Frankfurt  1-2
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE E
● Marseille - Lazio  2-2● Galatasaray - Lokomotiv Moskva  1-1
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE F 
● Røde Stjerne Beograd - FC Midtjylland  0-1● Sporting Braga - Ludogorets  4-2
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE G
● Leverkusen - Real Betis  4-0● Ferencvaros - Celtic  2-3
  EUROPA LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE H
● Dinamo Zagreb - Rapid Wien  3-1● Genk - West Ham  2-2
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE A
● Maccabi Tel-Aviv - HJK Helsinki  3-0● LASK Linz - Alashkert FC  2-0
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE B
● Gent - Partizan Beograd  1-1● Flora - Anorthosis  2-2
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE C
● Roma - Bodø/Glimt  2-2● Zorya Luhansk - CSKA Sofia  2-0
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE D 
● AZ Alkmaar - CFR Cluj  2-0● Randers FC - FK Jablonec  2-2
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE E
● Union Berlin - Feyenoord  1-2● Slavia Prag - Maccabi Haifa  1-0
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE F 
● PAOK Saloniki - FC København  1-2● Lincoln Red Imps - Slovan Bratislava  1-4
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE G
● Rennes - NK Mura  1-0● Tottenham - Vitesse  3-2
  CONFERENCE LEAGUE GRUPPESPIL, GRUPPE H
● Omonia Nicosia - FC Basel  1-1● FC Kayrat - Qarabag  1-2
  EUROPACUP 2021/2022
  KOEFFICIENT RANGLISTER
  Land Koefficient rangliste 2018-2022 (deltagelse 2023_2024)
  Klub Koefficient rangliste 2018-2022 (seedning 2022_2023)
3. NOVEMBER 2021
  DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
  1. DIVISION GRUNDSPIL, 8. SPILLERUNDE
● Vendsyssel FF - Lyngby  1-1
RUNDE FØDSELSDAGE 2021
08.12.Lars Larsen70 år
12.12.Jørgen Kristensen75 år
23.12.Flemming Ahlberg75 år
28.12.Kent Nielsen60 år
HAR RUNDET I ÅR
15.01.Nicolai Jørgensen30 år
18.01.Jacob Ahlmann30 år
28.01.Patrick Mtiliga40 år
02.02.Lars Olsen60 år
21.02Jens Stryger Larsen30 år
25.02.Morten Wieghorst50 år
01.03.Birger Jensen70 år
13.03.Allan Nielsen50 år
15.03.Peter Poulsen70 år
17.03.Benny Nielsen70 år
20.03.Jesper Olsen60 år
20.03.Thomas Augustinussen40 år
07.04.Troels Rasmussen60 år
08.04.Hjalte Bo Nørregaard40 år
09.04.Jens Risager50 år
13.04.Steven Lustü50 år
21.04.Mads Junker40 år
08.05.Nicklas Helenius30 år
14.05.Verner Nielsen90 år
19.05.Valdemar Hansen75 år
24.05.Dennis Sørensen40 år
05.06.Martin Braithwaite30 år
09.06.Peter Skov-Jensen50 år
22.06.Emil Larsen30 år
24.06.Thomas Helveg50 år
25.06.Ulrik le Fevre75 år
03.07.Rajko Lekic40 år
07.07.Michael Silberbauer40 år
09.07.Bashkim Kadrii30 år
16.07.Bent Dideriksen90 år
20.07.Tommy Christensen60 år
02.08.Kurt Hansen70 år
04.08.Jan Kristiansen40 år
10.08.Esben Hansen40 år
31.08.Palle Hansen70 år
03.09.Thomas Delaney30 år
06.09.Søren Larsen40 år
11.09.Christopher Poulsen40 år
04.10.Erik Sviatchenko30 år
06.10.Jacob Laursen50 år
06.10.Erik Sørensen75 år
08.10.Ivan Lykke75 år
09.10.Jesper Kristensen50 år
25.10.John Sivebæk60 år
27.10.Torben Hansen70 år
04.11.Lars Jakobsen60 år
10.11.Kasper Kusk30 år
12.11.Niels Sørensen70 år
25.11.Leif Raaby75 år
26.11.Stephan Andersen40 år
28.11.Per Friis80 år
Kilde: Palle Banks Jørgensen
Er du til gamle
landskamp-magasiner?

 
www.kampprogrammer.dk
Live fodbold resultater
Fodbold fra sofaen