Søndag 16. juni 2024 kl. 02:43
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 1961
3. DIVISION
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFIKoefP
Viborg22153458272,1533
Horsens22116552321,6328

Fremad Amager22116543311,3928
Aalborg Chang22116550461,0928
Vanløse22122839291,3426
Kolding IF (O)2295837420,8823
Næstved (N)22661035410,8518
Lyngby (O)22821227430,6318
Rødovre (N)22731229440,6617
Roskilde22721330310,9716

Helsingør22721330480,6316
Hjørring22531425410,6113
Viborg og Horsens rykker op i 2. division. Helsingør og Hjørring rykker ud af Danmarksturneringen
OVERSIGT
  Forside
  1. division
  2. division
  3. division
  Øvrige år
HoldFremAHelsingHjørriHorsenKoldinLyngbyNæstveRoskilRødovrVanløseViborgChang
Fremad Amager 3 - 11 - 10 - 01 - 11 - 24 - 12 - 10 - 11 - 41 - 01 - 1
Helsingør3 - 4 2 - 00 - 01 - 01 - 23 - 11 - 33 - 20 - 10 - 50 - 2
Hjørring1 - 11 - 2 2 - 44 - 01 - 01 - 30 - 41 - 03 - 10 - 22 - 3
Horsens5 - 42 - 13 - 0 3 - 36 - 23 - 31 - 05 - 00 - 10 - 16 - 2
Kolding IF0 - 02 - 13 - 13 - 2 4 - 02 - 12 - 11 - 10 - 61 - 32 - 2
Lyngby2 - 41 - 21 - 00 - 21 - 3 1 - 10 - 12 - 02 - 02 - 50 - 3
Næstved1 - 24 - 21 - 01 - 12 - 01 - 1 1 - 23 - 01 - 01 - 22 - 4
Roskilde0 - 20 - 13 - 12 - 31 - 31 - 23 - 1 4 - 10 - 12 - 30 - 1
Rødovre2 - 33 - 10 - 31 - 03 - 10 - 11 - 12 - 1 0 - 12 - 24 - 0
Vanløse1 - 04 - 13 - 23 - 22 - 31 - 05 - 30 - 01 - 4 0 - 12 - 2
Viborg1 - 31 - 13 - 00 - 15 - 36 - 22 - 01 - 17 - 11 - 0 4 - 6
Aalborg Chang2 - 57 - 31 - 13 - 31 - 00 - 32 - 22 - 03 - 13 - 20 - 3 
HoldFremAHelsingHjørriHorsenKoldinLyngbyNæstveRoskilRødovrVanløseViborgChang