Søndag 14. april 2024 kl. 13:18
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 1967
3. DIVISION VEST
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFIKoefP
Skovbakken22143563302,1031

Frederikshavn (N)22143554262,0831
Viborg (N)22122848411,1726
Stoholm (O)22103950481,0423
Nyborg (O)2286831350,8922
Kolding IF22841033390,8520
Fuglebakken22921141490,8420
Vorup22921128420,6720
AIA22831137361,0319
Aalborg Chang2259834460,7419

Aalborg Freja22821233430,7718
Haderslev22551228450,6215
Skovbakken rykker op i 2. division. Aalborg Freja og Haderslev rykker ud af Danmarksturneringen
OVERSIGT
  Forside
  1. division
  2. division
  3. division øst
  3. division vest
  Øvrige år
HoldAIAFrhavnFuglebHaderslKoldingNyborgSkovbakStoholmViborgVorupChangFreja
AIA 0 - 11 - 23 - 01 - 14 - 11 - 45 - 12 - 11 - 22 - 21 - 2
Frederikshavn2 - 0 6 - 05 - 13 - 04 - 01 - 02 - 13 - 03 - 05 - 21 - 3
Fuglebakken2 - 21 - 4 2 - 15 - 10 - 01 - 21 - 20 - 33 - 00 - 13 - 0
Haderslev0 - 33 - 35 - 1 4 - 20 - 00 - 14 - 21 - 22 - 20 - 01 - 2
Kolding IF0 - 23 - 13 - 10 - 2 4 - 02 - 12 - 11 - 33 - 23 - 10 - 2
Nyborg0 - 21 - 03 - 13 - 03 - 3 1 - 22 - 13 - 00 - 24 - 10 - 0
Skovbakken3 - 10 - 02 - 35 - 11 - 13 - 2 4 - 01 - 40 - 28 - 01 - 0
Stoholm3 - 24 - 36 - 25 - 11 - 13 - 01 - 8 5 - 11 - 02 - 25 - 1
Viborg5 - 23 - 11 - 51 - 01 - 01 - 32 - 33 - 0 6 - 11 - 14 - 1
Vorup1 - 01 - 23 - 22 - 01 - 01 - 11 - 41 - 04 - 5 0 - 20 - 2
Aalborg Chang0 - 12 - 32 - 31 - 12 - 12 - 24 - 42 - 21 - 10 - 1 4 - 2
Aalborg Freja3 - 11 - 11 - 30 - 11 - 21 - 22 - 61 - 43 - 05 - 10 - 2 
HoldAIAFrhavnFuglebHaderslKoldingNyborgSkovbakStoholmViborgVorupChangFreja