Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Tirsdag 5. juli 2022 kl. 02:01
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
3F SUPERLIGA, TILSKUERE
OVERSIGT PR KLUB, IALT
KLUBTILSKUEREHØJESTELAVESTESNIT
FC København563.31835.4636.00117.603
Brøndby463.93333.7585.15814.497
FC Midtjylland310.22434.3762.7959.694
AGF290.55625.8142.1149.079
AaB289.15535.3642.5119.036
Randers FC234.14824.1332.2567.317
Silkeborg232.63321.2852.1747.269
OB226.50426.2552.4627.078
Vejle196.18118.9412.6126.130
Viborg177.08615.1972.0005.533
FC Nordsjælland172.00027.6921.7025.375
SønderjyskE159.71017.8021.7024.990
I ALT1.657.72435.4631.7028.633
OVERSIGT PR KLUB, HJEMME
KLUBTILSKUEREHØJESTELAVESTESNIT
FC København388.19835.46311.70224.262
Brøndby277.81623.7559.57817.363
AGF159.00219.1435.3089.937
FC Midtjylland143.17311.2894.8908.948
AaB127.96711.0833.7847.997
OB119.69612.4934.5457.481
Silkeborg90.6368.4102.1745.664
Randers FC84.6477.8652.9275.290
Vejle78.53010.1072.6124.908
Viborg75.9757.7243.0934.748
SønderjyskE57.7178.2571.7553.607
FC Nordsjælland54.3679.5781.7023.397
OVERSIGT PR KLUB, UDE
KLUBTILSKUEREHØJESTELAVESTESNIT
Brøndby186.11733.7585.15811.632
FC København175.12023.7556.00110.945
FC Midtjylland167.05134.3762.79510.440
AaB161.18835.3642.51110.074
Randers FC149.50124.1332.2569.343
Silkeborg141.99721.2853.1108.874
AGF131.55425.8142.1148.222
Vejle117.65118.9412.8177.353
FC Nordsjælland117.63327.6921.7557.352
OB106.80826.2554.8906.675
SønderjyskE101.99317.8021.7026.374
Viborg101.11115.1972.0006.319
OVERSIGT PR SPILLERUNDE
RUNDETILSKUERESNITRUNDETILSKUERESNIT
1. runde34.1325.68817. runde48.0758.012
2. runde33.0215.50318. runde55.8749.312
3. runde41.8876.98119. runde48.5398.089
4. runde56.3009.38320. runde62.93210.488
5. runde51.0708.51121. runde52.6608.776
6. runde50.4808.41322. runde65.12010.853
7. runde44.5507.42523. runde49.8518.308
8. runde53.2538.87524. runde44.5766.892
9. runde65.93210.98825. runde41.3577.931
10. runde51.7078.61726. runde56.8089.468
11. runde53.3988.89927. runde58.2299.704
12. runde61.44210.24028. runde43.1987.199
13. runde53.6718.94529. runde51.1028.517
14. runde46.8087.80130. runde51.9628.660
15. runde49.8348.30531. runde41.3296.888
16. runde53.4328.90532. runde72.46514.493
  I ALT1.657.7248.633
ØVRIGE
  Forside
  Stilling, Grundspil
  Stilling, Slutspil
  Stilling, Kvalifikationsspil
  Målscorerne
  Tilskuere
  Trænere
  Runde for runde, Grundspil
  Runde for runde, Slutspil
  Runde for runde, Kvalifikationsspil
  Tilskuertal 2020/2021