Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Onsdag 19. januar 2022 kl. 02:05
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
3F SUPERLIGA, TILSKUERE
Opdateret med kampe spillet 29. november 2021
OVERSIGT PR KLUB, IALT
KLUBTILSKUEREHØJESTELAVESTESNIT
FC København267.32434.3766.00115.724
Brøndby240.36031.2975.84814.138
AGF174.30525.8142.21310.253
FC Midtjylland151.65234.3762.7958.920
AaB133.79019.1432.5117.870
OB124.16216.6222.9277.303
Vejle119.48618.9412.6127.028
Randers FC105.30815.4372.9276.194
Silkeborg102.20315.3412.1746.011
SønderjyskE94.69617.8022.1745.918
Viborg92.97415.1972.0005.810
FC Nordsjælland83.66218.0092.0004.921
I ALT844.96134.3762.0008.365
OVERSIGT PR KLUB, HJEMME
KLUBTILSKUEREHØJESTELAVESTESNIT
FC København168.45534.37611.70221.056
Brøndby148.26723.7559.57816.474
AGF99.61719.1438.15311.068
FC Midtjylland67.13410.7484.8908.391
OB71.16812.4935.2587.907
AaB58.15310.2543.7847.269
Viborg41.1047.7243.8995.138
Vejle45.41110.1072.6125.045
Randers FC45.3337.75805.037
SønderjyskE36.4658.2572.8174.558
Silkeborg35.6778.0132.1744.459
FC Nordsjælland28.1779.5782.0003.522
OVERSIGT PR KLUB, UDE
KLUBTILSKUEREHØJESTELAVESTESNIT
Brøndby92.09331.2975.84811.511
FC København98.86923.7556.00110.985
FC Midtjylland84.51834.3762.7959.390
AGF74.68825.8142.2139.336
Vejle74.07518.9412.8179.259
AaB75.63719.1432.5118.404
Randers FC59.97515.4373.0987.496
Silkeborg66.52615.3413.1107.391
SønderjyskE58.23117.80207.278
OB52.99416.6224.8906.624
Viborg51.87015.1972.0006.483
FC Nordsjælland55.48518.0092.6126.165
OVERSIGT PR SPILLERUNDE
RUNDETILSKUERESNITRUNDETILSKUERESNIT
1. runde34.1325.68817. runde48.0758.012
2. runde33.0215.50318. runde
3. runde41.8876.98119. runde
4. runde56.3009.38320. runde
5. runde51.0708.51121. runde
6. runde50.4808.41322. runde
7. runde44.5507.42523. runde
8. runde53.2538.87524. runde
9. runde65.93210.98825. runde
10. runde51.7078.61726. runde
11. runde53.3988.89927. runde
12. runde61.44210.24028. runde
13. runde53.6718.94529. runde
14. runde46.8087.80130. runde
15. runde49.8348.30531. runde
16. runde53.4328.90532. runde
    I ALT844.9618.365
ØVRIGE
  Forside
  Stilling, Grundspil
  Stilling, Slutspil
  Stilling, Nedrykning Slutspil
  Målscorerne
  Tilskuere
  Trænere
  Runde for runde, Grundspil
  Runde for runde, Slutspil
  Runde for runde, Nedrykning Slutspil
KAMPFACTS GRUNDSPIL
    1. runde  12. runde
    2. runde  13. runde
    3. runde  14. runde
    4. runde  15. runde
    5. runde  16. runde
    6. runde  17. runde
    7. runde  18. runde
    8. runde  19. runde
    9. runde  20. runde
  10. runde  21. runde
  11. runde  22. runde
  Tilskuertal 2020/2021