Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Onsdag 10. august 2022 kl. 19:06
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
3. DIVISION GRUNDSPIL
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)2213816729+3847
Frem (N)2211834923+2641
VSK Aarhus (N)2210754129+1237
Næsby (N)229763629+734
Lyseng (O)229493345-1231
Dalum (N)227963229+330

Young Boys (O)228594038+229
Vanløse (N)2284102534-928
Roskilde KFUM (N)226792935-625
Karlslunde (O)2274113246-1425
Slagelse (N)2266102639-1324
Herlev (O)2231181650-3410
FC Roskilde, Frem, VSK Aarhus, Næsby, Lyseng og Dalum fortsætter i Oprykning Slutspil
Young Boys, Vanløse, Roskilde KFUM, Karlslunde, Slagelse og Herlev fortsætter i Nedrykning Slutspil
HJEMMEKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)119114112+2928
Frem (N)116413112+1922
Dalum (N)115421813+519
Slagelse (N)11461158+718
VSK Aarhus (N)115332016+418
Næsby (N)115242016+417
Roskilde KFUM (N)113531715+214
Vanløse (N)114251417-314
Lyseng (O)114161424-1013
Young Boys (O)113352018+212
Karlslunde (O)112361518-39
Herlev (O)11119923-144
UDEKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)114702617+919
VSK Aarhus (N)115422113+819
Frem (N)115421811+719
Lyseng (O)115331921-218
Næsby (N)114521613+317
Young Boys (O)115242020+017
Karlslunde (O)115151728-1116
Vanløse (N)114251117-614
Dalum (N)112541416-211
Roskilde KFUM (N)113261220-811
Slagelse (N)112091131-206
Herlev (O)11209727-206
ØVRIGE
  Forside
  Resultater (med målscorere)
  Placering runde for runde
  Superligaen, Grundspil
  Superligaen, Slutspil
  Superligaen, Kvalifikationsspil
  NordicBet Liga, Grundspil
  NordicBet Liga, Oprykningsspil
  NordicBet Liga, Nedrykningsspil
  2. division, Grundspil
  2. division, Oprykningsspil
  2. division, Nedrykningsspil
  3. division, Grundspil
  3. division, Oprykningsspil
  3. division, Nedrykningsspil
  Øvrige år
HoldDalumFC RoskFremHerlevKarlslundeLysengNæsbyRos KFUMSlagelseVanløseVSK Young B
DALUM 21.08
1 - 3
12.03
1 - 0
02.10
2 - 0
02.04
1 - 1
30.10
2 - 2
06.09
1 - 1
13.11
4 - 1
18.09
2 - 1
23.10
1 - 1
14.08
2 - 0
26.03
1 - 3
FC ROSKILDE 16.10
3 - 0
18.08
3 - 0
29.10
2 - 3
17.09
4 - 0
19.03
7 - 1
14.08
4 - 0
19.11
2 - 2
01.10
4 - 2
01.04
4 - 0
06.11
4 - 3
28.08
4 - 1
FREM 11.09
1 - 1
23.10
2 - 2
02.04
5 - 0
28.08
5 - 0
14.08
4 - 1
19.03
2 - 2
16.10
3 - 2
20.11
5 - 0
02.10
2 - 3
18.09
1 - 1
06.11
1 - 0
HERLEV 20.11
0 - 3
07.08
2 - 4
09.10
0 - 3
19.03
1 - 2
11.09
0 - 1
25.09
0 - 2
09.04
1 - 2
28.08
2 - 3
06.11
2 - 0
21.08
1 - 1
23.10
0 - 2
KARLSLUNDE 09.10
0 - 0
26.03
2 - 2
13.11
2 - 2
04.09
3 - 0
25.09
2 - 3
21.08
0 - 2
18.08
0 - 1
23.10
1 - 3
24.08
1 - 2
12.03
1 - 3
09.04
3 - 0
LYSENG 07.08
3 - 4
04.09
1 - 4
26.03
0 - 3
12.03
2 - 1
20.11
3 - 1
23.10
1 - 4
02.10
1 - 1
06.11
1 - 0
18.09
1 - 0
09.04
0 - 4
21.08
1 - 2
NÆSBY 05.11
2 - 1
09.04
2 - 2
07.08
0 - 2
26.03
3 - 0
16.10
4 - 0
28.08
0 - 2
18.09
1 - 3
18.08
3 - 0
19.11
1 - 0
02.10
1 - 3
11.09
3 - 3
ROSKILDE KFUM 28.08
3 - 2
09.10
1 - 1
21.08
1 - 1
14.08
3 - 0
06.11
1 - 2
02.04
1 - 1
12.03
1 - 1
12.09
2 - 0
04.09
1 - 2
23.10
1 - 3
25.09
2 - 2
SLAGELSE 09.04
1 - 1
12.03
0 - 0
26.09
1 - 1
13.11
4 - 0
14.08
1 - 2
09.10
2 - 1
30.10
1 - 1
26.03
1 - 0
21.08
0 - 0
04.09
1 - 1
07.08
3 - 1
VANLØSE 25.09
1 - 1
12.09
2 - 4
09.04
0 - 2
18.08
0 - 2
30.10
4 - 1
13.11
0 - 3
09.10
1 - 0
19.03
2 - 0
16.10
3 - 2
26.03
0 - 0
12.03
1 - 2
VSK AARHUS 19.03
2 - 1
25.09
2 - 2
30.10
1 - 2
16.10
1 - 0
11.09
2 - 3
18.08
2 - 2
12.11
0 - 0
07.08
1 - 0
02.04
4 - 0
28.08
4 - 2
09.10
1 - 4
YOUNG BOYS 18.08
0 - 0
13.11
2 - 2
04.09
2 - 2
18.09
2 - 1
02.10
2 - 5
17.10
1 - 2
02.04
2 - 3
31.10
4 - 0
19.03
4 - 0
14.08
0 - 0
21.11
1 - 2
HoldDalumFC RoskFremHerlevKarlslundeLysengNæsbyRos KFUMSlagelseVanløseVSK Young B