Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Fredag 21. januar 2022 kl. 14:58
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2021/2022
3. DIVISION
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)1711515224+2838
Frem (N)178723720+1731
Lyseng (O)178362929+027
Dalum (N)176742722+525
Næsby (N)177462522+325
VSK Aarhus (N)176652827+124

Vanløse (N)177372226-424
Young Boys (O)175572930-120
Roskilde KFUM (N)175572529-420
Slagelse (N)175482430-619
Karlslunde (O)1752102339-1617
Herlev (O)1731131336-2310
Nummer 1-6 fortsætter i Oprykning Slutspil
Nummer 7-12 fortsætter i Nedrykning Slutspil
HJEMMEKVUTFI+/-P
FC Roskilde (N)97113011+1922
Frem (N)95312410+1418
Dalum (N)8431159+615
Slagelse (N)8341137+613
Næsby (N)94141514+113
Roskilde KFUM (N)93331513+212
VSK Aarhus (N)93331415-112
Vanløse (N)73131113-210
Lyseng (O)83141216-410
Young Boys (O)92341415-19
Karlslunde (O)8125913-45
Herlev (O)9117719-124
UDEKVUTFI+/-P
Lyseng (O)95221713+417
FC Roskilde (N)84402213+916
Vanløse (N)104241113-214
Frem (N)83411310+313
VSK Aarhus (N)83321412+212
Næsby (N)8332108+212
Karlslunde (O)94051426-1212
Young Boys (O)83231515+011
Dalum (N)92431213-110
Roskilde KFUM (N)82241016-68
Herlev (O)8206617-116
Slagelse (N)92071123-126
ØVRIGE
  Forside
  Resultater (med målscorere)
  Placering runde for runde
  Superligaen, Grundspil
  Superligaen, Slutspil
  Superligaen, Nedrykning Slutspil
  1. division
  1. division, Oprykning Slutspil
  1. division, Nedrykning Slutspil
  2. division
  2. division, Oprykning Slutspil
  2. division, Nedrykning Slutspil
  3. division
  3. division, Oprykning Slutspil
  3. division, Nedrykning Slutspil
  Cann stillinger
  Øvrige år
HoldDalumFC RoskildeFremHerlevKarlslundeLysengNæsbyRos KFUMSlagelseVanløseVSK AarhusYoung Boys
DALUM 21.08
1 - 3
12.03
 
02.10
2 - 0
02.04
 
30.10
2 - 2
06.09
1 - 1
13.11
4 - 1
18.09
2 - 1
23.10
1 - 1
14.08
2 - 0
26.03
 
FC ROSKILDE 16.10
3 - 0
18.08
3 - 0
29.10
2 - 3
17.09
4 - 0
19.03
 
14.08
4 - 0
19.11
2 - 2
01.10
4 - 2
01.04
 
06.11
4 - 3
28.08
4 - 1
FREM 11.09
1 - 1
23.10
2 - 2
02.04
 
28.08
5 - 0
14.08
4 - 1
19.03
 
16.10
3 - 2
20.11
5 - 0
02.10
2 - 3
18.09
1 - 1
06.11
1 - 0
HERLEV 20.11
0 - 3
07.08
2 - 4
09.10
0 - 3
19.03
 
11.09
0 - 1
25.09
0 - 2
09.04
 
28.08
2 - 3
06.11
2 - 0
21.08
1 - 1
23.10
0 - 2
KARLSLUNDE 09.10
0 - 0
26.03
 
13.11
2 - 2
04.09
3 - 0
25.09
2 - 3
21.08
0 - 2
18.08
0 - 1
23.10
1 - 3
24.08
1 - 2
12.03
 
09.04
 
LYSENG 07.08
3 - 4
04.09
1 - 4
26.03
 
12.03
 
20.11
3 - 1
23.10
1 - 4
02.10
1 - 1
06.11
1 - 0
18.09
1 - 0
09.04
 
21.08
1 - 2
NÆSBY 05.11
2 - 1
09.04
 
07.08
0 - 2
26.03
 
16.10
4 - 0
28.08
0 - 2
18.09
1 - 3
18.08
3 - 0
19.11
1 - 0
02.10
1 - 3
11.09
3 - 3
ROSKILDE KFUM 28.08
3 - 2
09.10
1 - 1
21.08
1 - 1
14.08
3 - 0
06.11
1 - 2
02.04
 
12.03
 
12.09
2 - 0
04.09
1 - 2
23.10
1 - 3
25.09
2 - 2
SLAGELSE 09.04
 
12.03
 
26.09
1 - 1
13.11
4 - 0
14.08
1 - 2
09.10
2 - 1
30.10
1 - 1
26.03
 
21.08
0 - 0
04.09
1 - 1
07.08
3 - 1
VANLØSE 25.09
1 - 1
12.09
2 - 4
09.04
 
18.08
0 - 2
30.10
4 - 1
13.11
0 - 3
09.10
1 - 0
19.03
 
16.10
3 - 2
26.03
 
12.03
 
VSK AARHUS 19.03
 
25.09
2 - 2
30.10
1 - 2
16.10
1 - 0
11.09
2 - 3
18.08
2 - 2
12.11
0 - 0
07.08
1 - 0
02.04
 
28.08
4 - 2
09.10
1 - 4
YOUNG BOYS 18.08
0 - 0
13.11
2 - 2
04.09
2 - 2
18.09
2 - 1
02.10
2 - 5
17.10
1 - 2
02.04
 
31.10
4 - 0
19.03
 
14.08
0 - 0
21.11
1 - 2
HoldDalumFC RoskildeFremHerlevKarlslundeLysengNæsbyRos KFUMSlagelseVanløseVSK AarhusYoung Boys