Søndag 25. februar 2024 kl. 02:52
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2023/2024
3. DIVISION, GRUNDSPIL
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFI+/-P
VSK Aarhus169342915+1430
Frem (N)169252216+629
Avarta (O)167451316-325
Ishøj IF166643023+724
Vejgaard (O)166372423+121
SfB Oure166372428-421

Lyseng165562627-120
Young Boys165562629-320
Næsby164752125-419
Holstebro165382326-318
Holbæk (O)164661619-318
Vanløse164571624-817
Nummer 1-6 fortsætter i Oprykning Slutspil
Nummer 7-12 fortsætter i Nedrykning Slutspil
HJEMMEKVUTFI+/-P
Lyseng94501811+717
VSK Aarhus8512167+916
Ishøj IF84401811+716
Avarta (O)851275+216
Frem (N)8422106+414
SfB Oure8413119+213
Holbæk (O)84131212+013
Vanløse823388+09
Young Boys82241214-28
Vejgaard (O)82241113-28
Holstebro81251217-55
Næsby7124914-55
UDEKVUTFI+/-P
Frem (N)85031210+215
VSK Aarhus8422138+514
Næsby93511211+114
Vejgaard (O)84131310+313
Holstebro8413119+213
Young Boys83321415-112
Avarta (O)8233611-59
Ishøj IF82241212+08
SfB Oure82241319-68
Vanløse8224816-88
Holbæk (O)805347-35
Lyseng7106816-83
ØVRIGE
  Forside
  Resultater (med målscorere)
  Placering runde for runde
  Superligaen, Grundspil
  NordicBet Liga, Grundspil
  2. division, Grundspil
  3. division, Grundspil
  Øvrige år
HoldAvartaFremHolbækHolstebroIshøjLysengNæsbySfB OureVanløseVejgaardVSKYoung B
Avarta01.10.23
0 - 1
25.08.23
1 - 0
13.08.23
0 - 3
28.03.24
 
15.10.23
2 - 0
06.04.24
 
17.03.24
 
29.10.23
1 - 1
12.11.23
 
10.09.23
1 - 0
18.11.23
1 - 0
Frem09.03.24
 
23.09.23
1 - 0
08.09.23
0 - 0
14.10.23
1 - 0
11.11.23
3 - 2
28.10.23
0 - 0
23.03.24
 
12.08.23
1 - 2
26.08.23
3 - 0
06.04.24
 
07.10.23
1 - 2
Holbæk03.11.23
1 - 0
15.03.24
 
16.09.23
3 - 0
27.10.23
1 - 4
28.03.24
 
14.10.23
2 - 3
18.11.23
2 - 1
06.04.24
 
30.09.23
2 - 0
12.08.23
0 - 3
02.09.23
1 - 1
Holstebro21.10.23
1 - 1
04.11.23
1 - 3
01.04.24
 
16.03.24
 
03.09.23
1 - 3
28.03.24
 
08.10.23
2 - 2
23.09.23
3 - 1
04.08.23
1 - 2
18.11.23
1 - 2
18.08.23
2 - 3
Ishøj IF07.10.23
1 - 1
01.04.24
 
09.09.23
2 - 1
26.08.23
3 - 2
18.11.23
4 - 2
12.08.23
1 - 1
23.09.23
2 - 2
09.03.24
 
23.03.24
 
05.11.23
1 - 1
21.10.23
4 - 1
Lyseng23.03.24
 
19.08.
1 - 0
08.10.23
0 - 0
09.03.24
 
05.08.23
2 - 2
04.11.23
1 - 1
21.10.23
4 - 1
09.09.23
4 - 2
01.04.24
 
26.08.23
1 - 0
23.09.23
3 - 3
Næsby19.08.23
0 - 0
05.08.23
4 - 2
09.03.24
 
30.09.23
1 - 2
11.11.23
0 - 3
16.09.23
2 - 2
01.04.24
 
07.10.23
1 - 1
02.09.23
1 - 2
21.10.23
2 - 4
23.03.2024
 
SfB-Oure02.09.23
4 - 0
16.09.23
0 - 1
05.08.23
0 - 0
11.11.23
2 - 1
06.04.24
 
30.09.23
3 - 1
26.08.23
0 - 1
14.10.23
2 - 0
28.10.23
0 - 5
28.03.24
 
09.03.2024
 
Vanløse05.08.23
3 - 0
21.10.23
0 - 1
18.08.23
1 - 1
23.03.24
 
02.09.23
2 - 0
16.03.24
 
18.11.23
0 - 1
04.11.23
0 - 3
16.09.00
1 - 1
30.09.23
1 - 1
01.04.24
 
Vejgaard23.09.23
1 - 2
18.11.23
0 - 3
21.10.23
2 - 2
06.04.24
 
19.08.23
0 - 0
12.08.23
2 - 0
16.03.24
 
09.09.23
4 - 1
28.03.24
 
07.10.00
1 - 2
04.11.23
1 - 2
VSK Aarhus01.04.24
 
02.09.23
4 - 1
23.03.24
 
14.10.23
0 - 1
16.09.23
2 - 1
28.10.23
1 - 0
23.09.23
2 - 0
19.08.23
1 - 2
11.11.23
4 - 0
09.03.24
 
05.08.23
2 - 2
Young Boys16.09.23
0 - 2
28.03.24
 
11.11.23
0 - 0
27.10.23
0 - 2
01.10.23
4 - 2
06.04.24
 
08.09.00
3 - 3
13.08.23
4 - 1
27.08.23
0 - 1
13.10.23
1 - 3
15.03.24
 
HoldAvartaFremHolbækHolstebroIshøjLysengNæsbySfB OureVanløseVejgaardVSKYoung B