Kommentarer? Kontakt Webmaster
Tirsdag 26. september 2023 kl. 07:04
WWW.HASLUND.INFO
 
EUROPACUP 2023/2024
EUROPA CONFERENCE LEAGUE, 3. KVALIFIKATIONSRUNDE MESTER
1. KAMP2.KAMP
    FK Partisani til 4. kvalifikationsrunde mester
10.08.2023Valmiera - FK Partizani   1-217.08.2023FK Partisani - Valmiera   1-0
27.1-0Gustavo Silva Souza21.1-0Tedi Cara, straffe
58.1-1Tedi Cara
76.1-2Arinaldo Rrapaj
    FC Struga til 4. kvalifikationsrunde mester
10.08.2023FC Struga - Swift Hesperange   3-117.08.2023Swift Hesperange - FC Struga   2-1
21.1-0Besart Ibraimi15.Marjan Radeski, FC Struga
40.2-0Besart Ibraimi17.0-1Besart Ibraimi
46.2-1Dominik Stolz70.1-1Gustavo
77.3-1Besart Ibraimi, straffe90.2-1Lado Akhalaia
90.Bryan Nouvier, Swift Hesperange
    Ferencvaros til 4. kvalifikationsrunde mester
10.08.2023Hamrun - Ferencvaros   1-617.08.2023Ferencvaros - Hamrun   2-1
3.0-1Mohammad Abu Fani6.0-1Joseph Mbong
51.0-2Kristoffer Zachariassen41.1-1Adama Traore
53.0-3Barnabas Varga692-1Barnabas Varga
56.0-4Barnabas Varga
65.0-5Barnabas Varga
89.1-5Luke Montebello
90.1-6Owusu Kwabena
    Ballkani til 4. kvalifikationsrunde mester
10.08.2023Ballkani - Lincoln Red Imps   2-017.08.2023Lincoln Red Imps - Ballkani   1-3
59.1-0Meriton Korenica48.0-1Meriton Korenica
62.2-0Lorenc Trashi64.0-2Edvin Kuc
66.1-2Juampe Rico
90.1-3Qendrim Zyba
    Farul Constanta til 4. kvalifikationsrunde mester
10.08.2023Farul Constanta - Flora   3-016.08.2023Flora - Farul Constanta   0-2
48.1-0Denis Alibec4.0-1Rivaldinho
80.2-0Constantin Budescu18.0-2Constantin Budescu
90.3-0Diogo Queiros
OVERSIGT
  Forside
  Deltageroversigt
CHAMPIONS LEAGUE
  Indledende kvalifikationsunde
  1. kvalifikationsrunde
  2. kvalifikationsrunde 
  2. kvalifikationsrunde ikke-mester
  3. kvalifikationsrunde 
  3. kvalifikationsrunde ikke-mester
  4. kvalifikationsrunde 
  4. kvalifikationsrunde ikke-mester
  Gruppe A 
  Gruppe B
  Gruppe C
  Gruppe D
  Gruppe E
  Gruppe F
  Gruppe G
  Gruppe H
  1/8-finaler
  Kvartfinaler
  Semifinaler
  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
EUROPA LEAGUE
  3. kvalifikationsrunde
  3. kvalifikationsrunde mester
  4. kvalifikationsrunde
  Gruppe A
  Gruppe B
  Gruppe C
  Gruppe D
  Gruppe E
  Gruppe F
  Gruppe G
  Gruppe H
  1/16-finaler
  1/8-finaler
  Kvartfinaler
  Semifinaler
  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
EUROPA CONFERENCE LEAGUE
  1. kvalifikationsrunde
  2. kvalifikationsrunde 
  2. kvalifikationsrunde mester
  3. kvalifikationsrunde 
  3. kvalifikationsrunde mester
  4. kvaifikationslrunde 
  4. kvalifikationsrunde mester
  Gruppe A
  Gruppe B
  Gruppe C
  Gruppe D
  Gruppe E
  Gruppe F
  Gruppe G
  Gruppe H 
  1/16-finaler
  1/8-finaler
  Kvartfinaler
  Semifinaler
  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
  2022/2023
  Øvrige år